Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/repa.lv/httpdocs/wp-content/themes/repa/nFrame/controllers/run.php on line 446
SIA REPA | Rezerves daļas
Riepas iekrāvējiem

Rezerves daļas

Uzņēmums REPA SIA piegādā rezerves daļas un komponentus priekš celtniecības un iekraušanas tehnikas. REPA SIA ir oficiālais HITACHI, HELI, OMG, PRAMAC, BULMOR dīleris un pie mums jūs varat iegādāties oriģinālas rezerves daļas par labākam cenām ar labākiem piegādes laikiem un kvalitātes garantiju. Arī REPA SIA piedāvā oriģinālas un alternatīvas rezerves detaļas un komponentus priekš citam tehnikas markam.

 

REPA SIA ir industriālas un OTR riepas BILLIKEN, CONTINENTAL, BARUM piegādātājs. Arī mūsu noliktavā plašā sortimentā piedāvātas gumijas kāpurķēdes un iekrāvēju dakšas, kā arī daudzi citi unificēti komponenti.

 

Uzņēmums REPA SIA var pilnība nodrošināt ar rezervēm daļām un komponentiem - uzņēmumu, kuram auto parkā ir celtniecības vai iekraušanas tehnika.

 

Par papildus informācijai vai pieprasījumam lūdzam sazināties ar rezerves daļu nodaļu.

Rezerves daļu nodaļa
  • Adrese: Rīga, Maskavas iela 326, LV-1063
  • Tel: + (371) 67187956
Artjoms Kiselovs
  • Tel: + (371) 29408793
  • E-pasts: ak@repa.lv
 
Aktuālie piedāvājumi

Produkti
Rezerves daļas priekš ekskavatoriem Rezerves daļas priekš iekravējam Industriālo dzinēju rezerves daļas (ISUZU, YANMAR, KUBOTA, NISSAN, TOYOTA) HELI TCM NISSAN Iekrāvāju oriģinālās detaļas Hitachi un Yanmar oriģinālās detaļas Gumijas kāpurķēdes Gaisa, eļļas, hidraulikas un degvielas filtri Tehniskie šķidrumi Sānu pārvadi Industriālās pneimatiskas, pildītas, OTR riepas Ekskavatoru metāliskas ķēdes, rullīši, uzlikas, spiegotāj riteņi un citas gaitas detaļas Iekrāvēju dakšas Akumulatori Sēdekļi LED lampas, spoguļi, ierīces