Riepas iekrāvējiem

TMK kniebējgalvas ir izgatavotas no rūdīta tērauda un ir ražotas Somijā ar augstu kvalitāti. Pamatplates, kas tiek uzasinātas lai darbotos kā griezējplāksnes, ir izgatavotas no rūdīta 500-tērauda. Šādā veidā mēs esam spējuši iegūt izturīgu un spēcīgu griešanas asmeni. Pateicoties ģeniālai struktūrai, asmens kalpos ilgi, kaut gan ir tikai 12 mm biezs. Plāns griešanas asmens var viegli iziet cauri pat visbiezākam kokam un V-veida kabatas savācējs nodrošina labāku satveršanu un neļauj kokam izslīdēt no ierīces tvēriena.

 

Pateicoties vienkāršam dizainam, kniebējgalvas ir pierādījušas sevi kā ļoti izturīgas. Jūs varat droši paļauties uz tām, piemēram, šķērsojot grāvjus. TMK kniebējgalvas ir diezgan vieglas priekš 5 tonnu ekskavatora, bet arī pietiekami spēcīgas, lai izturētu 20 tonnu ekskavatora slodzi.

 

REPA SIA ir TMK produktu oficiālais izplatītājs Latvijas tirgū.

 

Vairāk informācijas TMK mājas lapā: https://tmkkniebejgalva.lv/produkti/tmk-300/

 

Komplektācija

 

 

1 2 3 IMG_3481-1

SANY
Hitachi Construction Machinery (Europe) NV (HCME) specialises in the manufacture of excavators, wheel loaders, rigid dump trucks and crawler cranes. With such an extensive product line-up, HCME has earned itself an excellent reputation for performance, reliability and safety around the world.
More
TMK
TMK Tree Shear got started from an own need, and it was developed to work efficiently even in the most challenging work conditions. This to be possible, the product needed to be easy to use, reliable and productive. Thorough designing and engineering resulted in a TMK Tree Shear which was efficient and easy to operate.
More
Heli @en
Anhui HeLi Co.,Ltd. founded in 1958. In 2009 HELI entered Top 8 List of global forklift truck manufactures. Also it has oversea agency networks in 72 countries or regions and its products are sold in 130 countries and regions all over the world.
More
Morooka
MOROOKA as a pioneer with 50 years experience of manufacturing Rubber Crawler Products with HST hydraulic system, Morooka provide construction machines, forest machines, agriculture machines and dampers are used as construction area as well as tricky terrain, with a load capacity of 2 to 15 tons.
More
Furukawa
The FURUKAWA company in the world is one of the market leaders with 130 years of experience, specialized equipment manufacturers for mining and demolition works. Furukawa Rock Drill, which represents the entire range of hydraulic equipment for excavators and other road construction.
More
Pramac
Professional product for a wide variety of applications. PRAMAC generators are robust, reliable and practical. For more information about generators please ask sales manager.
More
Special Offer

FURUKAWA Hidrauliskie āmuri

REPA kompānija piedāvā FURUKAWA hidrauliskos āmurus Uz doto brīdi ir pieejams FXJ275 modelis. Tehniskie parametri: Darba svars 1800 kg Darba spiediens 160-180 bāri Eļļas plūsma 145-220 l/min Paredzēts ekskavatoriem ar darba svaru no […]

TMK 300 kniebējgalva

TMK kniebējgalvas ir izgatavotas no rūdīta tērauda un ir ražotas Somijā ar augstu kvalitāti. Pamatplates, kas tiek uzasinātas lai darbotos kā griezējplāksnes, ir izgatavotas no rūdīta 500-tērauda. Šādā veidā mēs […]
News

Rubber tracks I-SHOP

Choose right rubber tracks “online”!

SANY SY135C excavator rebuilding for peat area

Company REPA completed project, the new SANY SY135C excavator reconstruction for peat extraction. The undercarriege of excavator was expanded and axtended to achieve the desired ground pressure. It was installed steel track […]

REPA SIA un RELIDITA UAB menedžeru vizīte Somijā, jaunas TMK rūpnīcas atklāšanā.

2019 gada novembrī mūsu menedžeriem kopā ar brālīgo uzņēmumu “RELIDITA” UAB kolēģiem, bija tas gods piedalīties TMK Tree Shear jaunas un mūsdienīgas rūpnīcas atklāšanā.      

  • VAT number: LV 40103012991
  • Address: Rīga, Maskavas iela 326, LV-1063
  • Tel. number: + (371) 67187956
  • Fax: + (371) 67189139
  • E-mail: info@repa.lv